Zondag 11 t/m 17 Jongens 2

2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag

3e in poule 2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 19 mei
6
OOSTHOUT 1
0
MERLENHOVE 2
0
DE LEIDSE HOUT 2
6
DE BOEKHORST 1
1
NIEUW VENNEP 1
5
VAN NISPEN 1
3
HOOFDDORP 4
3
LISSERBROEK 1
Zondag 12 mei
6
DE BOEKHORST 1
0
MERLENHOVE 2
6
VAN NISPEN 1
0
LISSERBROEK 1
6
NIEUW VENNEP 1
0
HOOFDDORP 4
5
DE LEIDSE HOUT 2
1
OOSTHOUT 1

Wedstrijdschema

T.V. Van Nispen 1
2e klasse Jongens 11 t/m 17 team 2
Uit
26-05-2019 11:00
Nr. 3059076
Baansoort: Gravel
T.V. Nieuw Vennep 1
2e klasse Jongens 11 t/m 17 team 2
Uit
02-06-2019 09:00
Nr. 3056571
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Er kan in het clubhuis alleen cashless worden betaald.

Poule stand (3e in poule 2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE BOEKHORST 1550028228
2.VAN NISPEN 1550028228
3.DE LEIDSE HOUT 2540121921
4.NIEUW VENNEP 1430118618
5.OOSTHOUT 15104111911
6.HOOFDDORP 450144264
7.LISSERBROEK 140133213
8.MERLENHOVE 250051291