4e klasse Heren 17+ Zaterdag

1e klasse Heren 35+ Zaterdag

3e in poule 1e klasse Heren 35+ Zaterdag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
0
NIEUWKOOP 1
6
DE LEIDSE HOUT 1
4
OEGSTGEEST 1
2
DE RONDE VENER 1
0
NIEUWKOOP 2
6
VREDENBURCH 1
2
DE HEKSENMEPPERS 1
4
BREUKELEN 2
Zaterdag 11 mei
4
NIEUWKOOP 2
2
OEGSTGEEST 1
3
DE HEKSENMEPPERS 1
3
NIEUWKOOP 1
5
VREDENBURCH 1
1
DE RONDE VENER 1
4
BREUKELEN 2
2
DE LEIDSE HOUT 1

Wedstrijdschema

1e klasse Heren 35+
Oegstgeester LTC 1
Thuis
25-05-2019 09:00
Nr. 3045737
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: start op 4 banen tegelijk!
T.V. De Ronde Vener 1
1e klasse Heren 35+
Uit
01-06-2019 10:00
Nr. 3082915
Baansoort: Roodzand kunstgras

Poule stand (3e in poule 1e klasse Heren 35+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.VREDENBURCH 1550027327
2.BREUKELEN 25410191119
3.DE LEIDSE HOUT 15203161416
4.NIEUWKOOP 25302151515
5.DE HEKSENMEPPERS 15113131713
6.OEGSTGEEST 15203121812
7.DE RONDE VENER 15113121812
8.NIEUWKOOP 150146246