4e klasse Heren 17+ Zaterdag

1e klasse Heren 35+ Zaterdag

3e in poule 1e klasse Heren 35+ Zaterdag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 1e klasse Heren 35+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.VREDENBURCH 1770038438
2.BREUKELEN 27511261626
3.DE LEIDSE HOUT 17214212121
4.DE RONDE VENER 17313202220
5.OEGSTGEEST 17313192319
6.NIEUWKOOP 27313182418
7.DE HEKSENMEPPERS 17124162616
8.NIEUWKOOP 17016103210