3e klasse Heren dubbel 35+ Zaterdag

3e klasse Heren Dubbel 17+ Zaterdag

7e in poule 3e klasse Heren Dubbel 17+ Zaterdag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule 3e klasse Heren Dubbel 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.WADDINXVEEN 1761026226
2.ZEVENHUIZEN 2761022622
3.KUDELSTAART 17412161216
4.LANGERAAR 27313131513
5.TEHADO 27214111711
6.NOOTDORP 171158208
7.DE LEIDSE HOUT 170348208
8.OEGSTGEEST 271158208