3e klasse Heren dubbel 35+ Zaterdag

3e klasse Heren Dubbel 17+ Zaterdag

6e in poule 3e klasse Heren Dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
3
ZEVENHUIZEN 2
1
DE LEIDSE HOUT 1
0
TEHADO 2
4
WADDINXVEEN 1
1
NOOTDORP 1
3
KUDELSTAART 1
4
LANGERAAR 2
0
OEGSTGEEST 2
Zaterdag 11 mei
2
OEGSTGEEST 2
2
DE LEIDSE HOUT 1
4
TEHADO 2
0
NOOTDORP 1
1
LANGERAAR 2
3
ZEVENHUIZEN 2
4
WADDINXVEEN 1
0
KUDELSTAART 1

Wedstrijdschema

3e klasse Heren dubbel 17+
Nootdorpse Tennisclub 1
Thuis
25-05-2019 13:00
Nr. 3059871
Baansoort: Gravel
T.V. Kudelstaart 1
3e klasse Heren dubbel 17+
Uit
01-06-2019 16:30
Nr. 3066883
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: In onze kantine kan alleen worden gepind!!

Poule stand (6e in poule 3e klasse Heren Dubbel 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.WADDINXVEEN 1541018218
2.ZEVENHUIZEN 2541015515
3.LANGERAAR 2531113713
4.KUDELSTAART 1531112812
5.TEHADO 251137137
6.DE LEIDSE HOUT 150236146
7.NOOTDORP 151045155
8.OEGSTGEEST 250144164