3e klasse Dames dubbel 35+ Zaterdag

4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag

6e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
3
BES 2
1
DE MERENWIJK 5
2
ORANJE TC 1
2
ZUID-WEST 2
1
DE LEIDSE HOUT 2
3
SEGHWAERT 2
3
NNPV-DH, AFD. LAWN TENNIS 1
1
TANTHOF DELFT 1
Zaterdag 11 mei
3
DE MERENWIJK 5
1
ZUID-WEST 2
4
BES 2
0
ORANJE TC 1
1
TANTHOF DELFT 1
3
SEGHWAERT 2
2
NNPV-DH, AFD. LAWN TENNIS 1
2
DE LEIDSE HOUT 2

Wedstrijdschema

T.V. Zuid-West 2
4e klasse Gemengd dubbel 17+
Uit
25-05-2019 13:00
Nr. 3069686
Baansoort: Kunstgras
4e klasse Gemengd dubbel 17+
Oranje T.C. (OTC) 1
Thuis
01-06-2019 13:00
Nr. 3040048
Baansoort: Gravel

Poule stand (6e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BES 2532014614
2.NNPV-DH, AFD. LAWN TENNIS 1532014614
3.SEGHWAERT 2531112812
4.ZUID-WEST 25122101010
5.ORANJE TC 151319119
6.DE LEIDSE HOUT 251229119
7.DE MERENWIJK 551228128
8.TANTHOF DELFT 150054164