3e klasse Dames dubbel 35+ Zaterdag

4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag

5e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BES 2752021721
2.NNPV-DH, AFD. LAWN TENNIS 1742119919
3.ZUID-WEST 27322161216
4.SEGHWAERT 27313141414
5.DE LEIDSE HOUT 27223141414
6.ORANJE TC 17232121612
7.DE MERENWIJK 57223111711
8.TANTHOF DELFT 170075235