3e klasse Gemengd dubbel 35+ Zaterd

3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag

2e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
1
NIEUWKOOP 3
3
LISSERBROEK 5
0
DE MERENWIJK 3
4
HAZERSWOUDE 1
1
ABBENES 1
3
NIEUW VENNEP 1
1
RIJPWETERING 2
3
DE LEIDSE HOUT 1
Zaterdag 11 mei
2
LISSERBROEK 5
2
DE LEIDSE HOUT 1
2
ABBENES 1
2
DE MERENWIJK 3
1
NIEUWKOOP 3
3
RIJPWETERING 2
0
NIEUW VENNEP 1
4
HAZERSWOUDE 1

Wedstrijdschema

3e klasse Gemengd dubbel 17+
LTV De Merenwijk 3
Thuis
25-05-2019 11:30
Nr. 3048028
Baansoort: Gravel
Hazerswoudse T.C. 1
3e klasse Gemengd dubbel 17+
Uit
01-06-2019 13:00
Nr. 3039164
Baansoort: Overig

Poule stand (2e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HAZERSWOUDE 1550018218
2.DE LEIDSE HOUT 1541017317
3.RIJPWETERING 2540116416
4.LISSERBROEK 55212101010
5.DE MERENWIJK 352129119
6.ABBENES 150144164
7.NIEUWKOOP 350053173
8.NIEUW VENNEP 151043173