3e klasse Gemengd dubbel 35+ Zaterd

3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag

1e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE LEIDSE HOUT 1761024424
2.HAZERSWOUDE 1760123523
3.RIJPWETERING 2750219919
4.LISSERBROEK 57412171117
5.DE MERENWIJK 37214101810
6.NIEUWKOOP 371158208
7.ABBENES 170166226
8.NIEUW VENNEP 171155235