4e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

2e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

8e in poule 2e klasse Gemengd 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
2
DE LEIDSE HOUT 1
3
TEAN 3
3
UNICUM 4
2
HTV BERG EN DAL 3
2
SCHIEBROEK 6
3
DE DELFTSE HOUT 5
3
BREEKPUNT 2
2
OUD WASSENAAR 1
Zaterdag 11 mei
2
UNICUM 4
3
BREEKPUNT 2
5
TEAN 3
0
DE DELFTSE HOUT 5
2
HTV BERG EN DAL 3
3
OUD WASSENAAR 1
0
DE LEIDSE HOUT 1
5
SCHIEBROEK 6

Wedstrijdschema

H.T.V. Berg en Dal 3
2e klasse Gemengd 17+
Uit
25-05-2019 13:00
Nr. 3049715
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Baansoort is smashcourt of gravel, let op: vanaf 17:00 tot 21:00 is het betaald parkeren
2e klasse Gemengd 17+
T.C. Unicum 4
Thuis
01-06-2019 13:00
Nr. 3058164
Baansoort: Gravel

Poule stand (8e in poule 2e klasse Gemengd 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.TEAN 3550019619
2.BREEKPUNT 2540117817
3.DE DELFTSE HOUT 55401141114
4.SCHIEBROEK 65203121312
5.OUD WASSENAAR 15203121312
6.UNICUM 45104111411
7.HTV BERG EN DAL 351049169
8.DE LEIDSE HOUT 151046196