3e klasse Dames dubbel 35+ Zaterdag

3e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag

4e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ZEE EN DUIN 2760122622
2.VOGELENZANG 17421171117
3.DE GEVERS 47313161216
4.DE LEIDSE HOUT 27241151315
5.KATWIJK 37223131513
6.VALKENBURG ZH 17133111711
7.VAN NISPEN 171249199
8.DE BOEKHORST 371249199