3e klasse Dames dubbel 35+ Zaterdag

3e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag

4e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
2
VALKENBURG ZH 1
2
VAN NISPEN 1
2
DE LEIDSE HOUT 2
2
KATWIJK 3
3
VOGELENZANG 1
1
ZEE EN DUIN 2
4
DE GEVERS 4
0
DE BOEKHORST 3
Zaterdag 11 mei
4
DE GEVERS 4
0
VALKENBURG ZH 1
2
DE LEIDSE HOUT 2
2
VOGELENZANG 1
1
KATWIJK 3
3
ZEE EN DUIN 2
1
DE BOEKHORST 3
3
VAN NISPEN 1

Wedstrijdschema

T.V. De Boekhorst 3
3e klasse Dames dubbel 17+
Uit
25-05-2019 12:00
Nr. 3058647
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Let op parkeren voor de Boekhorst alleen in de vakken, anders parkeren op de Brink.
3e klasse Dames dubbel 17+
T.V. De Gevers 4
Thuis
01-06-2019 09:00
Nr. 3064159
Baansoort: Gravel

Poule stand (4e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ZEE EN DUIN 2540115515
2.DE GEVERS 4530213713
3.VOGELENZANG 1531112812
4.DE LEIDSE HOUT 25131101010
5.KATWIJK 35212101010
6.VALKENBURG ZH 151319119
7.VAN NISPEN 151137137
8.DE BOEKHORST 350144164