2e klasse Dames dubbel 35+ Zaterdag

2e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag

6e in poule 2e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 2e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.OEGSTGEEST 1761023523
2.BREUKELEN 2751122622
3.STARTBAAN 17322161216
4.DE BOEKHORST 17322151315
5.LISSE 17232141414
6.DE LEIDSE HOUT 171159199
7.DIEMEN 371247217
8.DE RONDE VENER 271066226