2e klasse Dames dubbel 35+ Zaterdag

2e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag

6e in poule 2e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
0
DIEMEN 3
4
BREUKELEN 2
2
OEGSTGEEST 1
2
LISSE 1
1
DE LEIDSE HOUT 1
3
DE RONDE VENER 2
4
STARTBAAN 1
0
DE BOEKHORST 1
Zaterdag 11 mei
4
STARTBAAN 1
0
DIEMEN 3
0
DE LEIDSE HOUT 1
4
OEGSTGEEST 1
0
DE RONDE VENER 2
4
LISSE 1
2
DE BOEKHORST 1
2
BREUKELEN 2

Wedstrijdschema

T.V. De Boekhorst 1
2e klasse Dames dubbel 17+
Uit
25-05-2019 09:00
Nr. 3092503
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Let op parkeren voor de Boekhorst alleen in de vakken, anders parkeren op de Brink.
2e klasse Dames dubbel 17+
LTC Startbaan 1
Thuis
01-06-2019 09:00
Nr. 3049370
Baansoort: Gravel

Poule stand (6e in poule 2e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BREUKELEN 2541018218
2.OEGSTGEEST 1541016416
3.LISSE 1522111911
4.STARTBAAN 1521211911
5.DE BOEKHORST 151229119
6.DE LEIDSE HOUT 151046146
7.DIEMEN 351135155
8.DE RONDE VENER 251044164