1e klasse Dames dubbel 17+ Woensdag

1e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Woensdag Avond

6e in poule 1e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Woensdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Woensdag 22 mei
3
ROOMBURG 1
1
DE BOEKHORST 1
2
DE LEIDSE HOUT 1
2
DE KIKKERS 1
4
VOORHOUT 1
0
VALKENBURG ZH 1
2
NOORDEN 1
2
DE RIJNKANTERS 1
Woensdag 15 mei
2
DE KIKKERS 1
2
NOORDEN 1
4
DE RIJNKANTERS 1
0
DE LEIDSE HOUT 1
4
DE BOEKHORST 1
0
VOORHOUT 1
4
VALKENBURG ZH 1
0
ROOMBURG 1
Woensdag 8 mei
2
DE RIJNKANTERS 1
2
DE BOEKHORST 1
3
DE LEIDSE HOUT 1
1
VOORHOUT 1
0
DE KIKKERS 1
4
VALKENBURG ZH 1
0
NOORDEN 1
4
ROOMBURG 1
Woensdag 1 mei
4
VALKENBURG ZH 1
0
NOORDEN 1
Woensdag 24 april
2
DE BOEKHORST 1
2
DE LEIDSE HOUT 1
0
VOORHOUT 1
4
DE RIJNKANTERS 1
2
ROOMBURG 1
2
DE KIKKERS 1

Wedstrijdschema

L.T.V. Noorden 1
1e klasse Dames dubbel 17+
Uit
29-05-2019 20:00
Nr. 3094093
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: 06-12875282

Poule stand (6e in poule 1e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Woensdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.VALKENBURG ZH 1641118618
2.ROOMBURG 1641117717
3.DE BOEKHORST 16141131113
4.VOORHOUT 16303131113
5.DE RIJNKANTERS 16222121212
6.DE LEIDSE HOUT 161329159
7.DE KIKKERS 160428168
8.NOORDEN 160336186