1e klasse Dames dubbel 17+ Woensdag

1e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Woensdag Avond

8e in poule 1e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Woensdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 1e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Woensdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ROOMBURG 1751121721
2.VALKENBURG ZH 1742120820
3.DE BOEKHORST 17151151315
4.DE RIJNKANTERS 17232141414
5.VOORHOUT 17304131513
6.NOORDEN 17133101810
7.DE KIKKERS 17052101810
8.DE LEIDSE HOUT 171339199