3e klasse Heren dubbel 35+ Zaterdag

3e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond

4e in poule 3e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 3e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BENTHUIZEN 2761025325
2.ROOMBURG 1742119919
3.ARTESIA 17241161216
4.DE LEIDSE HOUT 17313151315
5.ALKEMADE 37151131513
6.NIEUWE SLOOT 37133101810
7.DE MERENWIJK 171157217
8.NOORDWIJK 370347217