3e klasse Heren dubbel 35+ Zaterdag

3e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond

6e in poule 3e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 24 mei
0
DE LEIDSE HOUT 1
0
NIEUWE SLOOT 3
0
DE MERENWIJK 1
0
ROOMBURG 1
0
ARTESIA 1
0
ALKEMADE 3
0
NOORDWIJK 3
0
BENTHUIZEN 2
Vrijdag 17 mei
2
NIEUWE SLOOT 3
2
NOORDWIJK 3
2
ROOMBURG 1
2
ARTESIA 1
4
BENTHUIZEN 2
0
DE LEIDSE HOUT 1
3
ALKEMADE 3
1
DE MERENWIJK 1
Vrijdag 10 mei
2
ALKEMADE 3
2
BENTHUIZEN 2
3
ROOMBURG 1
1
NIEUWE SLOOT 3
0
DE MERENWIJK 1
4
DE LEIDSE HOUT 1
4
ARTESIA 1
0
NOORDWIJK 3
Vrijdag 3 mei
2
ROOMBURG 1
2
ALKEMADE 3
Vrijdag 26 april
0
NOORDWIJK 3
4
ROOMBURG 1
2
NIEUWE SLOOT 3
2
ARTESIA 1
4
BENTHUIZEN 2
0
DE MERENWIJK 1
4
DE LEIDSE HOUT 1
0
ALKEMADE 3

Wedstrijdschema

3e klasse Heren dubbel 17+
T.V. Nieuwe Sloot 3
Thuis
24-05-2019 19:00
Nr. 3045802
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Tot 19.30 betaald parkeren
T.C. Noordwijk 3
3e klasse Heren dubbel 17+
Uit
31-05-2019 19:00
Nr. 3087739
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Let op parkeerschijf

Poule stand (6e in poule 3e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BENTHUIZEN 2541017317
2.ROOMBURG 1632115915
3.ARTESIA 1522112812
4.ALKEMADE 36141111311
5.NIEUWE SLOOT 35131101010
6.DE LEIDSE HOUT 152039119
7.DE MERENWIJK 151045155
8.NOORDWIJK 350235155