2e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijda

2e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

4e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DEKKER ROKKEVEEN 2761023523
2.TRIOMF 37331181018
3.LEIDSCHENVEEN 17160151315
4.DE LEIDSE HOUT 27142131513
5.SEGHWAERT 37232131513
6.AD ASTRA 27223121612
7.DE GOUWE SMASH 27214121612
8.WADDINXVEEN 270256226