2e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijda

2e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

5e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 24 mei
0
DE GOUWE SMASH 2
0
DE LEIDSE HOUT 2
0
AD ASTRA 2
0
DEKKER ROKKEVEEN 2
0
TRIOMF 3
0
WADDINXVEEN 2
0
SEGHWAERT 3
0
LEIDSCHENVEEN 1
Vrijdag 17 mei
2
DE LEIDSE HOUT 2
2
TRIOMF 3
4
DEKKER ROKKEVEEN 2
0
SEGHWAERT 3
3
LEIDSCHENVEEN 1
1
AD ASTRA 2
0
WADDINXVEEN 2
4
DE GOUWE SMASH 2
Vrijdag 10 mei
0
DE GOUWE SMASH 2
4
AD ASTRA 2
1
DE LEIDSE HOUT 2
3
DEKKER ROKKEVEEN 2
2
TRIOMF 3
2
SEGHWAERT 3
2
WADDINXVEEN 2
2
LEIDSCHENVEEN 1
Vrijdag 26 april
2
LEIDSCHENVEEN 1
2
DE GOUWE SMASH 2
1
SEGHWAERT 3
3
DE LEIDSE HOUT 2
3
AD ASTRA 2
1
WADDINXVEEN 2
3
DEKKER ROKKEVEEN 2
1
TRIOMF 3

Wedstrijdschema

De Gouwe Smash 2
2e klasse Gemengd dubbel 17+
Uit
24-05-2019 19:00
Nr. 3037878
Baansoort: Overig
T.V. Waddinxveen 2
2e klasse Gemengd dubbel 17+
Uit
31-05-2019 19:00
Nr. 3083269
Baansoort: Roodzand kunstgras

Poule stand (5e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DEKKER ROKKEVEEN 2550017317
2.TRIOMF 3513111911
3.LEIDSCHENVEEN 1514011911
4.AD ASTRA 25212101010
5.DE LEIDSE HOUT 25131101010
6.SEGHWAERT 352129119
7.DE GOUWE SMASH 251138128
8.WADDINXVEEN 250144164