1e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijda

1e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

7e in poule 1e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule 1e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.JOY JAAGPAD 1641117717
2.ZUID-WEST 1633016816
3.ALKEMADE 1630315915
4.LISSE 16312131113
5.MVKV 16231121212
6.UNICUM 160337177
7.DE LEIDSE HOUT 160154204