1e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijda

1e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

7e in poule 1e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 24 mei
0
UNICUM 1
0
MVKV 1
0
ZUID-WEST 1
0
DE LEIDSE HOUT 1
0
ALKEMADE 1
0
JOY JAAGPAD 1
Vrijdag 17 mei
1
LISSE 1
3
ZUID-WEST 1
4
JOY JAAGPAD 1
0
UNICUM 1
3
MVKV 1
1
ALKEMADE 1
Vrijdag 10 mei
2
LISSE 1
2
MVKV 1
1
DE LEIDSE HOUT 1
3
JOY JAAGPAD 1
3
ZUID-WEST 1
1
ALKEMADE 1
Vrijdag 26 april
2
UNICUM 1
2
DE LEIDSE HOUT 1
4
ALKEMADE 1
0
LISSE 1
2
MVKV 1
2
ZUID-WEST 1

Wedstrijdschema

T.V. Zuid-West 1
1e klasse Gemengd dubbel 17+
Uit
24-05-2019 19:30
Nr. 3065545
Baansoort: Kunstgras
1e klasse Gemengd dubbel 17+
L.T.C. Lisse 1
Thuis
31-05-2019 19:00
Nr. 3043065
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Tot 19.30 betaald parkeren

Poule stand (7e in poule 1e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ZUID-WEST 1523012812
2.MVKV 1422010610
3.JOY JAAGPAD 1421110610
4.ALKEMADE 1420210610
5.LISSE 152129119
6.UNICUM 140225115
7.DE LEIDSE HOUT 140134124