2e klasse Dames 17+ Zaterdag

2e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

6e in poule 2e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 2e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.OEGSTGEEST 2752020820
2.HILLEGOM 1742119919
3.DE MERENWIJK 17412161216
4.ABBENES 17403161216
5.ZUID-WEST 17322151315
6.DE LEIDSE HOUT 17034101810
7.NIEUW VENNEP 170258208
8.VOORSCHOTEN 171248208