2e klasse Dames 17+ Zaterdag

2e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

6e in poule 2e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 24 mei
0
DE LEIDSE HOUT 1
0
DE MERENWIJK 1
0
OEGSTGEEST 2
0
VOORSCHOTEN 1
0
ABBENES 1
0
NIEUW VENNEP 1
0
HILLEGOM 1
0
ZUID-WEST 1
Vrijdag 17 mei
0
DE MERENWIJK 1
4
HILLEGOM 1
1
NIEUW VENNEP 1
3
OEGSTGEEST 2
2
ZUID-WEST 1
2
DE LEIDSE HOUT 1
0
VOORSCHOTEN 1
4
ABBENES 1
Vrijdag 10 mei
1
NIEUW VENNEP 1
3
DE MERENWIJK 1
3
ABBENES 1
1
DE LEIDSE HOUT 1
2
OEGSTGEEST 2
2
HILLEGOM 1
0
VOORSCHOTEN 1
4
ZUID-WEST 1
Vrijdag 26 april
1
DE MERENWIJK 1
3
OEGSTGEEST 2
0
ZUID-WEST 1
4
ABBENES 1
1
DE LEIDSE HOUT 1
3
VOORSCHOTEN 1
3
HILLEGOM 1
1
NIEUW VENNEP 1

Wedstrijdschema

2e klasse Dames Dubbel 17+
LTV De Merenwijk 1
Thuis
24-05-2019 19:00
Nr. 3045408
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Tot 19.30 betaald parkeren
2e klasse Dames Dubbel 17+
Hillegomse T.C. 1
Thuis
31-05-2019 19:00
Nr. 3049610
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Tot 19.30 betaald parkeren

Poule stand (6e in poule 2e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HILLEGOM 1532015515
2.OEGSTGEEST 2532013713
3.DE MERENWIJK 1530211911
4.ABBENES 1530211911
5.ZUID-WEST 15212101010
6.DE LEIDSE HOUT 150328128
7.VOORSCHOTEN 151136146
8.NIEUW VENNEP 150146146