Groen 2 Team 2

Groen 2 Groen Zondag

1e in poule Groen 2 Groen Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 19 mei
5
LISSE 3
1
DE OUDE EIK 2
4
DE MERENWIJK 2
2
DE BOEKHORST 5
6
DE LEIDSE HOUT 2
0
KATWIJK 2
4
NOORDWIJK 3
2
HILLEGOM 5
Zondag 12 mei
2
LISSE 3
4
DE MERENWIJK 2
5
HILLEGOM 5
1
KATWIJK 2
4
NOORDWIJK 3
2
DE LEIDSE HOUT 2
2
DE OUDE EIK 2
4
DE BOEKHORST 5

Wedstrijdschema

T.V. De Boekhorst 5
Groen 2 Team 2
Uit
26-05-2019 09:00
Nr. 3096811
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Let op parkeren voor de Boekhorst alleen in de vakken, anders parkeren op de Brink.
LTV De Merenwijk 2
Groen 2 Team 2
Uit
02-06-2019 12:00
Nr. 3045614
Baansoort: Gravel

Poule stand (1e in poule Groen 2 Groen Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE LEIDSE HOUT 2540121921
2.NOORDWIJK 35320191119
3.DE MERENWIJK 25311181218
4.LISSE 35203171317
5.DE BOEKHORST 55212151515
6.HILLEGOM 55203141614
7.DE OUDE EIK 25203131713
8.KATWIJK 250053273