Groen 2 Team 1

Groen 2 Groen Zondag

3e in poule Groen 2 Groen Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 19 mei
0
KATWIJK 1
6
DE MERENWIJK 1
0
ALKEMADE 3
6
OEGSTGEEST 2
3
OVERBOS 1
3
DE BOEKHORST 3
4
NOORDWIJK 2
2
DE LEIDSE HOUT 1
Zondag 12 mei
3
DE MERENWIJK 1
3
DE BOEKHORST 3
4
OEGSTGEEST 2
2
DE LEIDSE HOUT 1
3
ALKEMADE 3
3
NOORDWIJK 2
3
KATWIJK 1
3
OVERBOS 1

Wedstrijdschema

Groen 2 Team 1
T.V. Overbos 1
Thuis
26-05-2019 11:00
Nr. 3056533
Baansoort: Gravel
T.V. De Boekhorst 3
Groen 2 Team 1
Uit
02-06-2019 09:00
Nr. 3094921
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Let op parkeren voor de Boekhorst alleen in de vakken, anders parkeren op de Brink.

Poule stand (3e in poule Groen 2 Groen Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE BOEKHORST 3532022822
2.OEGSTGEEST 2540121921
3.DE LEIDSE HOUT 15302191119
4.DE MERENWIJK 15212161416
5.OVERBOS 15221151515
6.NOORDWIJK 25122141614
7.KATWIJK 150237237
8.ALKEMADE 350146246