2e klasse Heren dubbel 17+ Donderda

2e klasse Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Donderdag Avond

6e in poule 2e klasse Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Donderdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Donderdag 23 mei
1
UNICUM 1
3
ZOETERWOUDE 2
0
ZOETERWOUDE 3
0
BENTHUIZEN 1
4
ARTESIA 1
0
DE LEIDSE HOUT 1
Donderdag 16 mei
4
LEIMUIDEN 2
0
ZOETERWOUDE 3
3
DE LEIDSE HOUT 1
1
UNICUM 1
4
ZOETERWOUDE 2
0
ARTESIA 1
Donderdag 9 mei
4
LEIMUIDEN 2
0
DE LEIDSE HOUT 1
0
ZOETERWOUDE 3
4
UNICUM 1
4
BENTHUIZEN 1
0
ZOETERWOUDE 2
Donderdag 25 april
4
ARTESIA 1
0
BENTHUIZEN 1
2
DE LEIDSE HOUT 1
2
ZOETERWOUDE 3
4
UNICUM 1
0
LEIMUIDEN 2

Wedstrijdschema

Zoeterwoudse Tennisclub 2
2e klasse Heren dubbel 17+
Uit
06-06-2019 18:30
Nr. 3064712
Baansoort: Hardcourt

Poule stand (6e in poule 2e klasse Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Donderdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ARTESIA 1531114614
2.UNICUM 1521212812
3.LEIMUIDEN 2522112812
4.ZOETERWOUDE 2522111911
5.BENTHUIZEN 1521110610
6.DE LEIDSE HOUT 151135155
7.ZOETERWOUDE 360234164