2e klasse Heren dubbel 17+ Donderda

2e klasse Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Donderdag Avond

6e in poule 2e klasse Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Donderdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 2e klasse Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Donderdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ARTESIA 1632116816
2.ZOETERWOUDE 26321141014
3.UNICUM 16222141014
4.LEIMUIDEN 26231141014
5.BENTHUIZEN 1622112812
6.DE LEIDSE HOUT 161146186
7.ZOETERWOUDE 360234164