2e klasse Heren dubbel 17+ Dinsdag

2e klasse Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Dinsdag Avond

2e in poule 2e klasse Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Dinsdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Dinsdag 21 mei
3
KATWIJK 2
1
TEAN 2
0
DE MUNNIK 1
4
DEKKER TENNIS 1
0
ZEVENHOVEN 2
4
LEIMUIDEN 2
Dinsdag 14 mei
4
DE LEIDSE HOUT 1
0
ZEVENHOVEN 2
2
DEKKER TENNIS 1
2
KATWIJK 2
Dinsdag 7 mei
2
DE LEIDSE HOUT 1
2
DEKKER TENNIS 1
0
LEIMUIDEN 2
4
TEAN 2
0
ZEVENHOVEN 2
4
KATWIJK 2

Wedstrijdschema

T.V. Leimuiden 2
2e klasse Heren dubbel 17+
Uit
28-05-2019 19:00
Nr. 3058251
Baansoort: Gravel

Poule stand (2e in poule 2e klasse Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Dinsdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LEIMUIDEN 2531114614
2.DE LEIDSE HOUT 1531113713
3.DEKKER TENNIS 15131101010
4.KATWIJK 25212101010
5.TEAN 24202979
6.DE MUNNIK 141126106
7.ZEVENHOVEN 261146186