2e klasse Heren dubbel 17+ Dinsdag

2e klasse Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Dinsdag Avond

3e in poule 2e klasse Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Dinsdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 2e klasse Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Dinsdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LEIMUIDEN 2632116816
2.TEAN 2631215915
3.DE LEIDSE HOUT 1632115915
4.DEKKER TENNIS 16141121212
5.DE MUNNIK 16213101410
6.KATWIJK 26213101410
7.ZEVENHOVEN 261146186